Zurna Sohbet

Chat, Türkçesiyle “Sohbet” mazmunına gelmektedir. İnternetin bilgiye ulaşım dair sergilediği performanstan sonrasında internetin yalnızca veri aktarımı bağırsakin değil, aynı zamanda sefa bağırsakin de kullanılabileceği de düşünüldü. Bunun sonucunda da genel ağ üzerinden insanoğluın bir takma ad kullanarak (nickname) yârenlik yazar eğlenebileceği hem genel ağ siteleri hem de çeşitli programlar meydana getirildi. Chat, genel ağ üzerinde hiç teşhismadığınız gelişigüzel biriyle mimarilabildiği kabil başkaca teşhisdığınız kişilerle de özel programlar veya web siteleri tarafından mimarilabilir.

Chat Siteleri
Chat siteleri teşhisdığınız veya teşhismadığınız kişilerle genel ağ üzerinden tanıdıkma ve yârenlik ika için kurulmuş genel ağ siteleridir. Bu genel ağ siteleri alelumum programlama dilleri kullanılarak veya müheyya scriptlerden yararlanılarak meydana getirilir. Temelı chat sitelerine giriş ifa etmek bağırsakin yalnızca nickname (takma isim) sermek ehliyetli olurken bazenlarındaysa sohbete serlamadan önce mutlaka üye olması gerekliliği bulunabilir. Bir zamanlar tüm genel ağ kullanıcıları ortada pop olan Mynet ve ZurnaNet kabil siteler chat sitelerine serlıca örnek olarak verilebilir.

Chat Programları
Chat programları karşınızdaki genel ağ kullanıcılarıyla program mesafe utanmaünü kullanarak yalnızca alfabelı, alfabelı ve hayallü, ünlü ve hayallü kabil tercihe rabıtlı olarak yârenlik etmenize yardımcı olan yazılımlardır. Chat programlarının şimdiye denli kullanılmış en pop olanı kısaca müddet önce Windows tarafından sonlandırılan MSN Messenger adlı anlık mesajlaşma yazılımıdır. Bir diğer pop chat program olan ve internetin söylence yazılımlarından akseptans edilen Mirc ise hala kullanılmaktadır.

zurna sohbet
zurna sohbet

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

https://parakazanmak.name.tr/ https://perdearkasi.name.tr/ https://yenimahaletesisatci.name.tr/ https://futbol.name.tr/ https://linuxsistem.name.tr/ Heets Sigara
puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al
instagram takipci satin al