İstediğiniz Boyut ve Şekilde Halılarımızla Tanışın

e-halıcım ile dünyanın en leziz halılarına ehil olabileceğinizi biliyor musunuz? Halıların dirimımızdaki yeri ve önemi asla mübrem. Özellikle Rum’da yaşayan insanoğlu muhtevain lüp içinde halı eğer olmazsa olmazlar arasındadır. Halıcım bünyesinde mevcut Gümüşsuyu halı kabil önemli markalar ile bile katkı kuruluşlıyor. Lakin halıcım bünyesinde yalnızca bu kadarla sınırlı bileğil kötüda görmüş başüstüneğunuz bütün halı markalarını da çitndırıyor.

Pierre Cardin halı, Pierre Cardin halılar, Cihan modasının ünlü adı Pierre Cardin tarafından tasarlanmıştır ve moda halıda dirim bulmuşdolaşma. Pierre Cardin halılar, en moda renklerin en moda desenlerle ve Pierre Cardin markasıyla buluşması halıda lüksü yaratmaktadır. Pierre Cardin halılar, yağız, parafin, pembe, krem, lacivert ve yeşil tonlarla mekanlarda farklı bir durum yaratmaktadır. Halıların tabii yalıtım sağladığı ve aleve karşı mukavemetli başüstüneğu biliniyor.

Royal Halı, Türkiye genelinde 48’i showroom olgunlaşmak üzere 500’e benzeyen satış noktasında özen veren bir markadır.Royal Halı İplik Tekstil Mobilya Unvan. ve Tic. A.Ş Royal Halı, Pierre Cardin Halı, Atlas Halı ve Studio markalarıyla Türkiye genelinde 48’i showroom olgunlaşmak üzere 500’e benzeyen satış noktasında özen vermektedir. Royal halı 160×230, 200×290 ölçülerine ehil üretimler yapar.

Atlas Halı, 54 sene önce kurulmuş bir halı markasıdır. Atlas Halı, birbirinden farklı onlarca nitelik ve desen kombinasyonlarına ehil halı serileri ile gani ürün seçenekleri sunmaktadır. Atlas Halı, birbirinden farklı onlarca nitelik ve desen kombinasyonlarına ehil halı serileri ile gani ürün seçenekleri sunmaktadır. Atlas Halı da çocuk odaları muhtevain geniş bir ürün yelpazesi bulundurmaktadır.

Halının bir evde ne derece ihtiyaç bulunduğunu, özellikle kaliteli halıları yeğleme etmemiz icap ettiğini biliyoruz. Lakin kıl payı bütün halı markaları çok kaliteli bir hale geldi. Mütenasip fiyatlarıyla, kaliteli dokularıyla ve işçilikleriyle bundan sonra her halı çığır açar vaziyete geldi. Ancak e-halıcım markasından satın alacağınız halıların tamamı çok daha kaliteli olacaktır. Türkiye’nin en kaliteli halılarının başüstüneğu en önemli mekanlardan bir tanesi olan halıcım, üretim ve satış merkezini bile geliştirmeyi gayeliyor.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

https://parakazanmak.name.tr/ https://perdearkasi.name.tr/ https://yenimahaletesisatci.name.tr/ https://futbol.name.tr/ https://linuxsistem.name.tr/ Heets Sigara
puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al
instagram takipci satin al