hostingadresi.com: Tema

Paylaşımlı hosting adı da kullanılmaktadır, bu tür sistemlerde hareketsiz bir anonsör üzerinde, sunucunun bant koskocamanliği ve fiziki gücüne göre şu denli skorda hosting barındırılabilir, söz gelimi vasati bir hane bilgisayarından oluşturulacak bir anonsör 100 pare linux hosting barındırılabilirken markalı ve anonsör olarak üretilmiş özel makinalarda sitelerin ölçünlü ve etkili yoğunluklu olmadığını düşünürsek 1000’den şu denli hosting hesabı açılabilir.

Co-Location / Anonsör Bulundurma
Bu hizmette hizmeti anonsör bant koskocamanliği evet da seyrüsefer, eğer var ise cazibe ücreti eğer istem ediliyorsa kurulum ücreti olarak temin edersiniz, kurulacak yazılım ve lisansların da ücretleri anlaşdamızlık demetlı olarak sizin zıtlamanız gereken ücretlerdir, bunun dışında fiziki olarak sunucuyu çallıkışır durumda veri centera teslim geçirmek durumundasınız.

Reseller / Bayi
Shared hosting / Ortakça sunucularda da bu iş sunulabilir, esasen aldığınız hosting paketi bayi paketi evet da reseller adı şeşnda bulunmakta ve mafevkda yazdığımız paylaşımlı hosting sunucularında kullanılmaktadır, burada hareketsiz ayırt size ilişik bir sınır dahilinde bir den şu denli hosting hesabını kendi panelinizden kendi kendinize açabilmenizdir.

Dedicated Hosting / Kiralık Anonsör
Bu hizmette istem ettiğiniz anonsör anlaşmanıza demetlı olarak sizin adınıza temin edilir, bazı firmalar bu hizmetin anlaşmasını bağıt bitiminde sunucunun size ilişik olacağı tahüdünü verebilirler, alışılagelen şartlarda fiziki makinanın vasati maliyetini ve buna demetlı olarak bant koskocamanliği ve cazibe ücretini başkaca ödersiniz.

Virtual Dedicated Hosting / Sanal Kiralık Anonsör
Bu hizmette istem ettiğiniz anonsör anlaşmanıza demetlı olarak sizin adınıza fiziki bir anonsör üzerinden bulak paylaşımı yöntemi ile katkısızlanmaktadır. Burada kullanacağınız bulak CPU, RAM ve HDD olarak size berlitilmekte ve fiziki anonsör üzerinden size ayrılmaktadır.

hosting

sanal sunucu

reseller

tema

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

https://parakazanmak.name.tr/ https://perdearkasi.name.tr/ https://yenimahaletesisatci.name.tr/ https://futbol.name.tr/ https://linuxsistem.name.tr/ Heets Sigara
puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al
instagram takipci satin al