Erdal Can Alkoçlar Kimdir?

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Orak ayı 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini geliştirmeye kayırıcıış, cihan üzerinde belli başlı alanlarda ülkemizi temaşa etmesiyle öne çıhun bir Marifet Kayırıcıı ve Mucittir. Ülkemizde ferdî olarak sade başına öne çıhun en koca oranda ilaç sineerik patentinin doğru sahibidir. Bu zamana kadar yapmış oldukları buluşlar ve ilaç kolünde çoğu koca adımlarıyla öne çıhun Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Kendisine özgü fikirleri ve çalışmak istediği kayranı yetiştirmek isteyen Alkoçlar, midiğı Metehan Yeşil ile beraberinde kurmuş oldukları Ar-Ge isminde yetişekın umumi başbuğıdır. Ar-Ge, Teknoloji Ihya Bölgeleri Kanunu’na göre insanoğlunun olgun acıarcığının yanı sıra farklı etkenleri birleştirerek artırma çalışmaları sürdüren ve gelişen teknolojiyi kullanarak sistematik bir suni zekâ üretme sistemine maruz isimdir.
Yalnızca Ar-Ge projesiyle geçirmek istemeyen esasarı mealında ülkesini daimî temaşa eden Alkoçlar, bu zamana kadar yaptığı patent esasvuruları ile de meşhurdur. 143 pare esasvurulmuş ve 280’den bir tomar beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bunların yanı sıra ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT şu demek oluyor ki evgin gelişen olaylarda hızlı sonuç alınmasını sağlayan testler geliştirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş çakerübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Senenin Genç Marifet Ödülü’ne aday olarak gösterilmiştir ve çoğu marifet insanoğlununın desteğini alarak bu ödülü kazanmıştır. 2020 senesinde ise yaptığı ilaç patentleriyle beraberinde yeniden bu ödüle layık görülmüş ve kazanmıştır.
Sahaında çıktı temel bir bilirkişi olmasıyla beraberinde kimsenin fark edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda koca bir öneme iye olan Alkoçlar, Cihan çapında mevki edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk kere sürülen flavonol glikozit esaslı bulunmak üzere antiviral birlikteşenin mucididir. Bunun onayını ise T.C Besin, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu birlikteşke tam olarak 21 parça de formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içinde ise folk arasında en çok patent esasvurusunu yaparak Türk Berat Enstitüsü sonucuyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Senenin Marifet Kayırıcıı Ödülü’’ namına verilmiştir.
Yaptığı çalışmalarla adamlık tarihine faydasını hiç fire etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı konstrüksiyonsı yardımıyla uz meselelere her sene imza atmayı nailtır. Yeri geldiği zamanda kötü özetlar elde etse birlikte katiyen çalışmalarından vazgeçmemiş daimî olarak kendisini Marifet dünyasına göstermeyi nailtır. Özellikle kanser terapilerine yönelik yaptığı nörojenez miyojenez beraberinde bulunmak üzere iyileştirme yönünde geliştirdiği birlikteşkeleri keşfederek adamlık tarihine koca bir etkiı dokunmuş ve patentini almıştır. Cihan üzerinde katı bilinmese de temelı altın molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek vermek gerekirse PCT onaylı sildenafili içinde bulunduran pde5 inhibitöründen daha sarplü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuştur. Bu icadının değeri ise takribî olarak 3 Milyon Dolardır. Yalnızca bilinen şeylerin üzerinde çalışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde de çalışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çalışmalarla Sierra Leone isminde devlete yardımcı olmuştur. ‘’Novir’’ isminde yaptığı antiviral formülasyonu ülke içinde kâin birkaç yurttaşa deneterek üzerlerinde denemek isteyen mucidimiz yaptığı bu ahacık de başarılı olmuştur. Tek kötü (kat bulaşık) özelliği bulunmayan bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’de daha sonrasında ise 25’e doğru ülkede müsaadeı alınmıştır. Birlik çalışmalarına tam odak çalışan Ar-Ge yetkilileri bu vetireten de başarılı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar sırf Ar-Ge projesiyle ülkemizde daha çok ön plana çıksa da Cihan üzerinde de birsonsuz şirketin müşareket ve müessis kadrosunda mevki almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma isminde ilaç şirketinin Kuma Sahibi ve Teknolojiden mesul başbuğıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Teknoloji Transferleri ile alakalı ve mevduat aracıyla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden mesul başbuğıdır.
Yıldız Kıbrıs Ticaret Odası Ar-Ge Baş Danışmanı ve Resi bey Asistansıdır.
Belçika’da kâin HC Pharma isminde bir Eczanenin Idare Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce patent ve geliştirdiği onlarca birlikteşkenin yanı sıra insanoğluna yarayacak meseleler üretmeyi boşlama etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin bellik lisansına da sahiptir. Buna yönelik geliştirdiği 19 PGE-1 mRNA isminde formülasyonu vardır. Özellikle jurnal hayatta katıkların geçmesi sinein belli başlı bir hengâmı beklesek birlikte bazıları lakırtııcı olabiliyorlar. Hem derinin dışarısından hem de sineerisinden zahmetsiz bir halde iyileştirme edebilmek sinein bu kullanılıyor. Antrparantez seksüel meselelev bozukluğunu da iyileştirme eylemek sinein kullanılmaktadır. Yalnızca bununla kalmamış hırse karşı mukavemetli ve sarplü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere iye olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin isminde patent esasvurularının 2000 adetine doğruın doğru sahibidir. Cihan üzerinde onun yaptığı meseleleri namına çekerek bozmak isteyenler elbet oldu. Bu yüzden onun başarısını çekemeyen insanlar haklarını kendilerine çekmeye çalışsalar da Alkoçlar her hengâm kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise temelı mevzularda hala legal haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını sayesinde uzun periyodik kapanmalara ve içtimai hayattan münezzeh zaruri beyit istirahatlarine sunulan kalan cihan toplumlarında birsonsuz alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir çabukluk kazanmış durumda.

Mevzuyla ilişkin görüşünü bildirme eden Spektral Holding Idare Yerleşmiş Eşbaşbuğı Erdal Can Alkoçlar bu dönem ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen dönemin salgın şartlarından dolayı zorunlu olarak artması özellikle şahsi bilişim ve teknolojik aparey inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Henüz önce gerek ilaç, gerek mühendislik ve bilişim alanlarında yatırımların çoğu gelişmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, çıktı ilişkin sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz adına konstrüksiyonlabilecek en yakınlarında katkı, inovasyonu umumi anlamda bir ulusal bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna kadar desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz yardımıyla son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine katkısızlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Cihan çapında yaptığı patentler ve ilaç kolünün önde mevrut ismi olarak öne çıkmaktadır. Marifet Kayırıcıı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse de yatırımcı kişiliği ile de öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine koca miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, Yıldız Kıbrıs Ticaret Odası Ar-Ge ve buna kabil çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz adına da koca gelişmeler sağlayan Alkoçlar, Mas İlaç Yatırım Ar-Ge Şirketinin müessis midiğıdır ve aynı zamanda başbuğıdır. Ülkemizde mevki kayran diğer marifet adamlarından daha çok öne çıkmasının sebebi ise çok koca bir oranda farmasötik birlikteabat patentinin doğru sahibi olması ve esasvurusunu ilk karşılayıcı eş olmasıdır. 2010 senesinden bu yana kadar yaptığı girişimler ve bulmuş olduğu molekülleri umumi olarak insanlığın omurga ammaçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle kanser kayranında çalışmalarını daimî yaygınleterek daimî faydası dokunmaktadır. Türkiye’de birsonsuz sefer Türkiye Senenin Marifet Kayırıcıı ödülüne layık görülmüştür. Yalnızca ülkemizde değil yurt dışında şu demek oluyor ki küresel anlamda da birsonsuz ödülleri alarak bulmuş olduğu farklı önlemların karşılığını almıştır. Ortağı olan Metehan Yeşil ile beraberinde uz meselelere imza atmaya devam eden Alkoçlar, çalışmalarını kendi şirketi üzerinde yapmaya devam ediyor. Ülkemiz sinein yararlı olmasını düşündüğü önlemlarla alakalı anlaşmaları yaparak farklı meselee yarayacak önlemları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan kabil bize yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme mevrut blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon kabil kavramlar birsonsuz farklı iş koluna bütünleşmiş olmaya devam ederken kabil faaliyetler ülkemizde de gündeme gelmeye esasladı.

Ülkemizde hareket gösteren ve bu alanda çalışmaları kâin Spektral Yatırım Bankası Eş Resi beyı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir katma ölçü yaratacağını kaydetti. Türkiye’de madencilik kayranındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklayan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok doğru zamanda ülkenin doğusunda mevki kayran bir kızıl sahası ile beraberinde esaslatacağız.” şeklinde paylaşımda bulunmuş oldu.

Kripto varlıklardaki fiyat değmeseleikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir mevduat aracı olarak kalmasını katkısızlamanın yolunun durağan ölçü veya miktara iye “Stablecoin”lerden geçtiğini belirten Spektral Yatırım Bankası Resi bey Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Küme’a tabi uyuşturucu ruhsatları ile katkısızlanabileceğine özen çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Küme uyuşturucu ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak legal ast konstrüksiyonsı ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı katkısızlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile ilişkin de olgun veren Yeşil şu açıklamalarda bulunmuş oldu: “Yeni marj modülü(staking) projemize daimaî teminat olarak meseletiraklerimizden Rum Kalsit AŞ’nin kalsit pres müsaadeını da vereceğiz. İzmir 6. Ticaret Mahkemesi’nin 2021/66 nüshalı Yönerge’si ile değerlenen 292 milyon avro mesabesinde bir uygulayım teminat ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi tarafından 74332 Yazanak No.kez ve 18.06.2020 yayın tarihi ile planlı Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’de pomza ve perlit sahası bulunmak üzere dü endüstriyel hammadde uyuşturucu sahasını almış olduğunı duyurdu.

Şirketten yapılan makalelı açıklamada mezheplerine mevki maruz TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Salim Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye koca katma ölçü sağlama potansiyeline iye bulunduğunu belirtti.

Perlitin inşaat piyasasında ısı ve çav yalıtımı gerekli olan alanlarda kullanılacak olan malzeme bulunduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘Kurumını gerçekleştirdiğimiz pomza uyuşturucu sahasının ise doğal malzeme konstrüksiyonsındaki abur cuburluklar yardımıyla ali derecede ısı ve çav yalıtımı özelliklerine iye. Bu özelliği yardımıyla kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan ali oranlarda yalıtım katkısızlıyor.’ değerlendirmesinde bulunmuş oldu..

TBY Holding İnovasyon Yönetmenü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi çecik bildirme planları bulunduğunu söylemiş oldu. Alkoçlar, ‘İlgili uyuşturucu sahalarının midi vadede CRIRSCO kriterlerine orantılı rezerv belirleme raporları düzenlenerek çecik bildirmeı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada mevki kayran ayrıntılara göre başkaca, TBY Holding sabık ay İnovasyon Yönetmenü Alkoçlar nezdinde Alman Keyif Bakanlığı’nda GBTÜ muadili nebati ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, sabık günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle enerji tesisinin yüzde 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

https://parakazanmak.name.tr/ https://perdearkasi.name.tr/ https://yenimahaletesisatci.name.tr/ https://futbol.name.tr/ https://linuxsistem.name.tr/ Heets Sigara
puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al
instagram takipci satin al